New články dávám až mám u posledního min. 1 komentář

novinky o the Sims 2 Podnikání

2. září 2008 v 17:52 |  the Sims 2 Podnikání
Laku | 19.4.2006Sims 2: Open for Business

Recenze třetího datadisku na Tiscali Games

Herní server Tiscali Games dnes vydal rozsáhlou recenzi The Sims 2: Ve světě podnikání (Open for Business). Dočtete se v ní vše podstatné o náplni tohoto třetího rozšíření. Pokud jste si tedy zatím nepořídili poslední podnikavé rozšíření zatím, pak vám recenze jistě usnadní rozhodování. Je datadisk Ve světě podnikání lepší nebo horší než ty předchozí? Jsou jeho novinky dostatečně zajímavé? To už se dozvíte ve zmiňované recenzi, z níž vám nabízíme malou ukázku:
Způsobů podnikatelského vyžití je zde spousta a tvůrci do toho vrazili i hodně vtipu. Zaměstnávání Simíků a snaha o udržení podniku v chodu tak, aby vydělal na váš zhýralý život, není úplně jednoduché, ale zato vskutku zajímavé a podnětné. Zrovna tak tu najdete hromadu nových objektů (dekorativní sochy, obrazy, nábytek, ad.), témat a nových stavitelských prvků (např. pergoly, výtahy, dekory na podlahy a stěny, aj.). Jak už bylo naznačeno výše, je zjevné, že tvůrci počítají s tím, že hráči vlastní už i předchozí datadisky, bez kterých by byla i nabídka možností tohoto o něco chudší. Tak s tím počítejte. [více v recenzi]
Laku | 30.3.2006Sims 2: Open for Business

První patch pro Sims 2: Ve světě podnikání

Před několika dny byl vydán první patch pro datadisk Ve světě podnikání (Open for Business). Stahujte z oficiálních stránek s českým popisem změn. Patch opravuje mnoho závažných i drobných chyb - například:
  • Po vstupu na pozemky rozšíření EP3 po odinstalování tohoto rozšíření již nedojde k havárii hry.
  • Upírům po odinstalování rozšíření EP2 nezůstanou upíří schopnosti.
  • Neherní postava reportéra si nyní může koupit limonádu u stánku, aniž by došlo k chybě.
  • Po příjezdu do Centra již nedojde k trojnásobnému zrychlení hry.
  • Kompletní seznam oprav v češtině
Rena | 26.3.2006Sims 2: Open for Business

Rady pro úspěšné podnikání v Sims 2: OfB

Přinášíme vám rady užitečné pro hraní Sims 2: Ve světě podnikání. Tyto typy pocházejí přímo od Maxisu z oficiálního chatu:
Restaurace příliš nevydělávají. Máte nějaké doporučení?
Restaurace jsou obtížné, stejně jako v reálném životě. Prvně se podívejte, jestli nezaměstnáváte příliš mnoho zaměstnanců a zkontrolujte, zda nemají nepotřebné dovednosti. Nejvíc vyděláte, když budete zaměstnávat rodinu, protože těm nic neplatíte a všechno vám jde přímo do kapsy.

Můj podnik má už deset hvězdiček a pořád mi nepřišel reportér!! Dá se nějak přilákat?
Reportér se objevuje v náhodných časech každý den. Přilákat se nedá.

Jak udržet zaměstnancům dobrou náladu? Hrozně rychle se unavují
Musí mít hodně přestávek během pracovní doby a hlavně, musí být dobře placeni. Také dávejte pozor, zda mají v obchodě potřebné objekty - něco na vaření, koupelnu apod.

Nevydělávám žádné peníze, i když mám v podniku stanovené vedoucí. Co dělat, aby podnik vynášel?
V první řadě podnik kontroluj telefonem, ale hlavně! Postarej se o to, aby tvá poslední návštěva v něm byla zisková ;-)

Jaké jsou minimální požadavky na vedoucího?
Musí mít pět bodů, kde 3 jsou za zlatou, 2 za stříbrnou a 1 za bronzovou dovednost
Laku | 4.3.2006Sims 2: Open for Business

Zároveň byla také uvolněna velká dávka oficálních obrázků přímo od Maxisu. Konkrétně se jich urodilo hned 15. Všechny jsme je přidali do naší galerie. Připomeňme si, že datadisk je již v prodeji a můžete si jej tedy koupit.
Zdroj: Maxis, Sims Zone a další
Laku | 2.3.2006Sims 2: Open for Business

Open for Business zamířil do obchodů

Nadešel den očekávaný mnohými fanoušky Sims 2. Vychází totiž třetí datadisk zaměřený na budování vlastních obchodů - Open for Business. Po včerejším uvedením na americký trh se s pouhopouhým jednodenním zpožděním dostává také do Česka. Internetový obchod Tiscali Gameshop již expedoval předobjednané kusy a na skladě leží další Sims 2: Open for Business čekající na vaše objednávky. Datadisk si můžete koupit za 799 Kč a do dvou pracovních dnů jej očekávat na vaší poště.

Zároveň se hodí upozornit na nabídku, která potěší zejména ty z vás, kteří nemají zakoupený Sims 2. Vůbec prvně nyní mají čeští hráči možnost zakoupit si The Sims 2 v DVD edici. Ta bylo doposud dostupná pouze v USA a do Evropy nezavítala. Výhoda DVD edice je snad každému hráči Sims 2 ihned jasná - konečně odpadá nepříjemné měnění čtyř disků. DVD rovněž nabízí různé bonusové materiály. Pokud si chcete pořídát základní The Sims 2, pak právě nyní je ideální příležitost.
Laku | 1.3.2006Sims 2: Open for Business

Rozjetý trailer z Open for Business

Celkem logicky se s blížícím datem vydání třetího datadisku objevují stále nové a nové materiály, které mají za úkol správně navnadit všechny fanoušky a příznivze Sims 2. Aktuální porci na ochutnání nám Maxis společně s EA naservírovali právě dnes. Konkrétně jde o trailer okořeněný svižným hudebním doprovodem. Stahujte například ze serveru GamersHall (7,4 MB).
Zdroj: GamersHell
Laku | 19.2.2006Sims 2: Open for Business

Obrázky z hraní Open for Business

Již před časem se objevila sada obrázků z hraní Open for Business a dnes přichází se svou troškou také GameStar. Rovnou třináctku nových ukázek přidali redaktoři tohoto německého časopisu do své online galerie. Spatřit na nich můžete obrázky provázené herním rozhraním. Ovšem nic zajímavého na nich nezahlédnete, protože jsou si velmi podobné.
Zároveň stojí za zmínku trojice obrázků uveřejněných na GameSpy, kde se vyjímá zejména obrázek na sousedství Bluewater Villiage. V rámci propagační kampaně "How Do You Play?" Electronic Arts rozšířil tyto stránky o řadu hráčů, kteří zdělují jak hrají Open for Business. Na těchto zmíněných reklamních stránkách najdete několik nových obrázků (spíše miniatur) a sem tam také nějaká ta videa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama